Erős és megbízható ragasztás
Mindegy, hogy EPDM, bitumen, fa, fém, netán PVC, FPO vagy TPO – a Ralmont Ralmo-Top-Line szalaggal néhány lépésben vízálló csatlakozás hozható létre.

Mivel az összekötő szalagon lévő nagyon erős poliakrilát ragasztó nem igényel kötési időt, a munkadarabon végzett minden tevékenység azonnal folytatható. További előnyök közé tartozik a nagyon jó hőállóság (+90 °C-ig) hosszú időn át tartó terhelés esetén is. Jó a rugalmassága alacsony hőmérsékleten, kiváló tulajdonságokkal bír az ózonhatásokkal kapcsolatban is. A különböző vegyszereknek való ellenállás – lúgok, híg savak, sóoldatoknak – szempontjából ugyancsak megfelelő, valamint a vizet, vízgőzt is jól viseli hosszú távon. Gyors és egyszerű feldolgozást tesz lehetővé, mivel előzetes felületelőkészítést nem igényel és kompenzálni lehet segítségével a kisebb egyenetlenségeket. A Ralmont a tömítő- és szigetelőrendszerek specialistája. A cég a legkorszerűbb, többfunkciós termékeket gyárt ablak- és ajtócsatlakozáshoz, valamint ragasztókat, szilikonokat és habokat is forgalmaz.
Forrás:dds
Tetszett a cikk?
Cikkajánló
Burkolat, gerendák, ajtók — készítse el saját maga!
Ha kis műhelyben dolgozik, különösen fontos, hogy olyan gépe legyen, amely nem foglal sok helyet, mégis professzionális eredményt nyújt.
Lucaszék és társa
Kerling Alajos hobbi asztalos mutatja be az általa ismert és készített Luca széket.
A Wood-Mizer forgalomba hozta a WM5500 fűrészgépet
Új generációs ipari fűrészgép nagyobb teljesítménnyel és intelligensebb technológiával.


