Elegancia a mozgásban
Létezik ideális megoldás a tökéletes fiókhoz? A megszokottól eltérő, csak az ideális vonalvezetést követő, és mégis funkciójában előremutató? Igen! Ez a Blum LEGRABOX, mely elegancia a mozgásban.

A LEGRABOX-korpuszsínnel egy teljesen új vezetősínrendszert fejlesztettek ki, mely az egyszerű dizájn és a kiváló gördülési tulajdonságok ötvözete. Már a nyitás első milliméterénél érezhető ez a mozgási komfort.
SOKOLDALÚSÁG
A LEGRABOX-program rendkívül sokoldalú, így minden lakó- és felhasználási területen alkalmazható. A fiókokat, belső fiókokat, frontkihúzású és belső kihúzású fiókokat különböző magasságokban, névleges hosszakban és terhelési osztályokkal lehet elkészíteni. A LEGRABOX teljes kihúzás és nehéz terhelés esetén is meggyőző. Még a nagyon széles és nehéz kihúzók is pihekönnyen futnak, a magas 40 és 70 kg dinamikus terhelhetőségnek köszönhetően.

MEGJELENÉS
A kívül-belül egyenes, 12.8 mm-es, hangsúlyozottan keskeny oldalfalak harmonikus megjelenést kölcsönöznek minden bútornak. Az egyes elemek optimálisan illeszkednek egymáshoz, és szép, egységes képet mutatnak.
A fióktest, anyagának köszönhetően – mely egyöntetűen ujjlenyomatálló inox, vagy matt felületű acél – különleges tapintású. Ellátható egyedi gyártói névjeggyel, azaz az ön márkanevével, mely a LEGRABOX-dizájn beépített alkotóeleme.
STABILITÁS
A dizájntrendnek megfelelően a magas előlapok egyre nagyobb jelentőséget kapnak. A LEGRABOX újfajta előlaprögzítése, mely a nyitások és zárások során maximális stabilitást biztosít, segíti ennek megvalósítását.
DIZÁJNVARIÁCIÓK

A LEGRABOX pure matt, metál felülete mellett a LEGRABOX free design variációkkal C magasságú, egyedibb frontkihúzású fiókok alakíthatók ki. Az üveg, bőr vagy kő nagyfelületű oldalmagasítók hatásos hangsúlyt adnak a fióknak. Jól illik hozzá az AMBIA-LINE, egy speciális, ehhez a dizájnhoz tervezett belső osztórendszer
A LEGRABOX fiókrendszerről készült videó itt tekinthető meg: https://youtu.be/UtfRqerLw48
Blum Hungária Kft.
2600 Vác, Gödöllői út 16/14.
Telefon: +36-27/510-140.
E-mail: info.hu@blum.com
www.blum.com/hu
Kapcsolódó dokumentum:
blum-legrabox-elegancia-a-mozgasban
Tetszett a cikk?
Cikkajánló
Burkolat, gerendák, ajtók — készítse el saját maga!
Ha kis műhelyben dolgozik, különösen fontos, hogy olyan gépe legyen, amely nem foglal sok helyet, mégis professzionális eredményt nyújt.
Lucaszék és társa
Kerling Alajos hobbi asztalos mutatja be az általa ismert és készített Luca széket.
A Wood-Mizer forgalomba hozta a WM5500 fűrészgépet
Új generációs ipari fűrészgép nagyobb teljesítménnyel és intelligensebb technológiával.


