Élfa vagy keret?

Az Iso-Chemie mostantól az EPS-F alapú, előre falra szerelhető rendszer előregyártott kiadását is kínálja. Az Iso-Top Winframer »Type 3« Prefab rendszerprofiljai úgy készülnek, hogy illeszkedjenek a tárgyhoz a műhelyben történő későbbi összeszerelésnél. Alternatív megoldásként egyedi hosszúságok vagy előregyártott keretek is igényelhetők. A rendszer 70-200 mm-es túlnyúlásokhoz alkalmas.
A klasszikus termékek mellett ferde ablakkeretek és U-keretek, valamint L-szögek gyártására is van lehetőség. A passzívház-tanúsítvánnyal rendelkező falra szerelhető rendszer elemei könnyűek és stabilak. A 70 mm-es kiemelkedéstől kezdve az élek konzolzsebekkel vannak felszerelve. A stabilizálás érdekében alumínium konzolok helyezhetők a rejtett zsebekbe a nehéz ablakszárnyak, vagy a TRAV (az ütközésálló üvegezés műszaki szabályai), illetve az ETB (európai műszaki értékelés) szerinti követelmények esetén. Az előregyártott keretek értékes időt takarítanak meg az építkezésen és optimalizálják az összeszerelést, amely fontos szempont akkor is, ha nincs rendelkezésre álló szakember.
Forrás: www.iso-chemie.de, dds
Tetszett a cikk?
Cikkajánló
Egyetemi hírek – 2025. július
A Soproni Egyetem 2025. júliusi hírei
Egyetlen magyar páros - „56 hours” – A SaloneSatellite 2025 kiállításon
Április 8. és 13 között került megrendezésre a Salone del Mobile.Milano kiállítás, melynek keretében a SaloneSatellite 26. alkalommal mutatta be a 35 év alatti tehetséges tervezők munkáit.
A barkácsolóktól az iparági vezetőkig
A Wood-Mizer legfrissebb termékválasztéka, 2025