Szakmák éjszakája
Ismét kinyitják kapuikat a szakképző intézmények és vállalkozások: harmadszor is megrendezésre kerül a legnagyobb magyar pályaorientációs rendezvény, a Szakmák Éjszakája 2018. április 13-án 18 és 22 óra között.
A programhoz szabadon csatlakozhatott minden iskola vagy vállalkozás, határokon innen és túl, amennyiben határidőig jelezték részvételi szándékukat. Ám a szervezők az online felületen (szakmakejszakaja.hu) még március 14-éig biztosítják, hogy az addig megküldött programterveket megjelenítik.
A faipari szervezetek és egyéni vállalkozók kétfajta módon tudnak megjelenni a Szakmák Éjszakájában:
1. önálló helyszínként (ebben az esetben a programoknak este 6 és 10 óra között kell zajlania és 6 programot kell biztosítani helyszínenként)
2. üzemlátogatásként: ebben az esetben elegendő 1 programot megadni és egyedi igény szerint ugyanazon a napon (április 13.) napközben is megtarthatók a programok.

Tetszett a cikk?
Cikkajánló
Fa alapanyagú lemezek
Az MSZT 2026. januárban két magyar nyelvű szabványt jelentetett meg a fa alapanyagú lemezek témakörében, az Agrárminisztérium támogatásával.
A Wood-Mizer ExtraCUT fűrészszalagok új szintre emelik a vágás pontosságát
A Wood-Mizer forradalmi újdonságot vezet be fűrészszalag-családjában – az ExtraCUT fűrészszalagot, amelyet kivételes teljesítményre, hosszabb élettartamra és szebb vágásokra tervezt&u...
Burkolat, gerendák, ajtók — készítse el saját maga!
Ha kis műhelyben dolgozik, különösen fontos, hogy olyan gépe legyen, amely nem foglal sok helyet, mégis professzionális eredményt nyújt.


